Stále hledáme kolegy

Jsme český IT StartUp a tvoříme cloudový podnikatelský systém pro živnostníky až pro středně velké společnosti. Našim cílem je automatizovat obchodní procesy napříč business sférou. Pro jeho realizaci už nějaký ten pátek tvoříme cloudovou službu, který podnikatelům umožňuje krátit čas u počítačů a věnovat se jejich obchodní činnosti. Naše řešení využívají stovky předplatitelů.

V lednu 2018 se nám podařilo domluvit spolupráci se společnostma Apple Czech Republic, iStyle, Grenke Leasing, Salon Petra Měchurová a vyvíjíme novou verzi "Beauty". Tato verze bude sloužit k prodeji B2B zákazníkům = software / hardware. V září 2018 náš produkt bude k dostání v 9 státech EU.

Projekt je již v pokročilé fázi vývoje, ale pro jeho další rozvoj potřebujeme do týmu přibrat OBCHODNÍKY a PROGRAMÁTORY.

Obchodník

Jak bys měl fungovat?
Nemusíš pracovat daleko od svého bydliště. Vyber si svou vlastní oblast a prodávej naše řešení. Nehledáme zaměstnance, ale kolegu - parťáka, který bude stejně zapálený do věci, jako my. Finanční odměna za práci bude přesně taková, kolik do toho vložíš ty sám. Vyplácíme nadstandardní provize za uskutečněný obchod. Jedná se tu až o 60% provize z celkového obchodu v prvním roce. Následující rok 40% a za další roky po 20%. Nejedná se jen o stálé hledání nových obchodních příležitostí, ale i o servis spokojenosti u stávajícího zákazníka. Chceme, aby ses stal součástí týmu, takže bys měl být kreativní pohoďák a hlava mazaná, aby ses mohl podílet na tom, čím náš systém vylepšíme. Preferujeme práci na ŽL, nebo s tvou firmou.

Co od tebe očekáváme?
Být dobrým obchodníkem - tělem i duší, kreativní, zodpovědný a hlavně pohoďák. Super bude, když budeš nadšenec do IT technologií a automatizace, typu cloudová řešení, CRM systémy a další vychytávky 21. století. Budeš-li mluvit anglicky, či dokonce i jiným jazykem, tím lépe.

Co ti můžem nabídnout?
Kancelář v Berouně s terasou a bazénem v krásné přírodě mezi CHKO Karlštejnsko a CHKO Křivoklátsko. Zaškolíme tě do toho co děláme a jak to děláme. Dáme ti veškeré podklady a know-how. Půjdem s tebou několikrát na jednání a vždy budem stát za tebou, když si nebudeš vědět rady.

Proč by ses měl rozhodnout dělat s námi?
Vzhledem k tomu, že jsme StartUp, máš stále velmi dobrou startovací pozici. Velmi brzy můžeš obchodně šéfovat i celému regionu nebo i celé krajině. Vše pochopitelně záleží jen a jen na tobě. Určitě nehledáme člověka, kterého budeme muset vodit celou dobu za ručičku.

Pojďme na kafe

Python/PostgreSQL Developer

Náplň práce
Vývoj nových modulů, vylepšování stávající funkcionality, návrh a implementace databázových struktur, funkční a zátěžové testování.

Požadavky
Python (pokročilé znalosti, zkušenosti s Flask frameworkem výhodou) a výborná znalost PostgreSQL a SQLAlchemy.

Výhody
Nadšenec do systematizace v obchodní sféře, CRM, faktury, web administrace, pohodář a spolehlivost.

Nabízíme
Práci z domova, flexibilitu a pohodový mladý kolektiv. Vedoucí pozice a rozvoj na zahraniční trh.

Seš ten pravej?
Zaujala tě nabídka? Pošli nám něco málo o sobě a pojďme na kafe. Domluvíme se a budem táhnout za jeden kabel :-) Kontaktuj nás!!! (nezapomeň uvést do mailu, že máš zájem o tuto práci)