S čím vám pomůže Stoodio|OfficeEfektivitaCelý systém Stoodio|Office je navržen tak, aby v co největším měřítku vše zautomatizoval. Kdo nemůže kontrolovat své podnikání, nemůže jej ani efektivně řídit.

Přístup odkudkolivStoodio|Office je cloudová služba, tedy funguje bez nutných instalací dalších softwarů odkudkoliv na světě pomocí připojení k internetu. A to i na jakémkoliv zařízení.

Vše na jednom místěSpravujte webové stránky, aktualizujte E-shop, kontrolujte objednávky, vystavujte faktury a připravujte si podklady pro hromadné odeslání e-mailové kampaně. To a mnohem více umí Stoodio|Office.

Naše on-line modulyNaše systémy vám pomohou zjednodušit administrativu a podpoří efektivní vedení vašeho podnikání. Podívejte se na to, s čím vším vám můžeme pomoci. Můžete si vybrat z jenoho, nebo i více potřebných modulů, které potřebujte pro váš business.

Cenu za Stoodio|Office poskládanou z našich systémů vám rád na osobní schůzce řekne náš obchodník.


Kontaktovat obchodníkaPro koho je vhodné Stoodio|Office

Začínající i zaběhlé podnikatele
Živnostníky / řemeslníky
Menší a střední společnosti

Poznejte proč!


Mnoho malých a středních firem se potýká s problémy týkajícími se řešení samotného vedení společnosti. Administrativa je stále náročnější a obsáhlejší, stejně jako povinnosti každého podnikatele. Nově přijaté zákony, ať už pochází ,,z domácí půdy” nebo z půdy Evropské Unie přinášejí další zátěž na vedení podniků.

Větší firmy většinou nemají problém řešit vše, co přichází s dobou, další pracovní silou, nebo rozdělením povinností mezi zaměstnance stávající. Malé a střední firmy však často nestojí na dostatečně silném finančním základě, aby si mohly dovolit stejné postupy a řešení. Na mnoha pracovištích se tak spousta věcí stále řeší ,,zastaralými”, ale zaběhlými způsoby. Na inovace nejsou dostatečné finanční prostředky a mnoho lidí se stále ještě obává změn, ozvláště jedná-li se o změny technické.

Tyto způsoby ale často dostatečné nejsou, i když tak mohou působit. A jsou-li dostatečné nyní, nemusí tomu tak být v následujících měsících, letech, … Možná i ve vaší firmě se snažíte co nejvíce úkonů dělat sami. To však vždy znamená lidskou snahu navíc, čas strávený studováním dané problematiky a následně další čas při plnění samotných úkonů. Čas, který by měl být tráven děláním toho, co umíte, na co se specializujete, nebo zaslouženým odpočinkem.

V dnešní době už naštěstí existuje ideální řešení, které výrazně pomáhá se vším výše uvedeným. Jedna ucelená platforma, za jejímž vývojem, provozem a rozvojem stojí IT specialisté, kteří se chtějí ostatním co nejvíce pomáhat v jejich podnikání. Jsou těmi, kdo ručí za funkčnost všech systémů a funkcí, které platforma nabízí. Těmi, kteří za vás sledují veškeré novelizace, inovace informačních technologií a změny v zákonech a vyhláškách.

Jedná se o centrum, které zjednodušuje vedení vašeho podnikání a jeho běžný provoz a to nejen v reálném čase. Sledujeme a věnujeme se funkčnosti platformy a všech systémů na ní fungujících, aby sloužily tak, jak mají. Hlídáme vaše databáze, sklady, fakturace a kompletní data sloužící k vašemu podnikání. Veškerá výstupní data, která máte stále k dispozici vám poslouží jako dokonalý podklad nejen pro současný stav vašeho podnikání, ale také pro potřebné analýzy.

,,Kdo neumí kontrolovat své podnikání, nemůže ho ani řídit”

Jak vám můžeme pomoci my?
U nás máte vše na jednom místě. Veškeré systémy, které ke svému podnikání potřebujete … zákaznický, objednávkový, skladový, fakturační, provizní a rezervační, hromadné e-mailové kampaně. Má-li u nás zákazník také web a e-shop, pak i redakční systém.

Naši platformu vyvíjíme poměrně ojediněle a to nejen na základě našich myšlenek a povinných potřeb podnikatelů (EET, GDPR,…), ale také podle ojedinělých potřeb našich zákazníků. Má-li jedna společnost speciální požadavek, jeho vývoj od A až do Z ji nepřijde na statisíce, jako to mu běžně bývá, ale na cenu mnohonásobně nižší. Veškeré takové aktualizace se následně snažíme upravit tak, aby mohly být využívány dalšími uživateli naší platformy.

Neváhejte se nás zeptat, jak bychom mohli být užiteční právě vaší firmě a nebojte se inovací...